O nás

Hodnota, kterou vám můžeme předat, jsou naše zkušenosti. Už 15 let se zabýváme nejen prodejem dřeva a příslušenstvím pro terasy, ale uskutečnili jsme i desítky montáží a tím jsme získali hodně cenných zkušeností. Proto jsme si jisti tím, co vám nabízíme.

V praxi jsme viděli, že první místo, kde dochází k degradaci dřevěné terasy je to, kde se dotýká dřevo mezi sebou. Proto jsme hledali řešení tohoto problému. Když jsme objevili výrobce distančních podložek, rádi jsme s ním navázali spolupráci a nyní vám můžeme tento malý, ale svým významem nenahraditelný výrobek doporučit. Pro životnost dřevěné terasy je nejzásadnější správná montáž a zajištění stálého osychání dřeva!

Abychom nabízeli jen opravdu kvalitní zboží, nechali jsme udělat zátěžovou zkoušku a zjistili jsme, že každá distanční podložka zvládne tlak 2t aniž by byla poničená. Stejně máme praxí ověřené, že materiál vydrží střídání teplot aniž by byl plast jakkoli porušený nebo křehký.

Také s vruty, které nabízíme, máme výborné zkušenosti a víme, že i po 5 letech od namontování se dají snadno vyjmout a znovu použít.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá a proto nabízíme pouze materiál, se kterým máme osobní zkušenost a víme, že jej můžeme doporučit. Prohlédněte si některé fotografie, které jsou z našich montáží nebo od zákazníků, kteří použili materiál od nás, je to naše nejlepší recenze a jsme hrdí, že se nám zákazníci vrací a doporučují nás svým známým.

Modřínové dřevo na terasu najdete na: www.terasa-levne.cz

 

Naše firma sídlí v Kutné Hoře

Kontakt:

Mirka Heroldová,  tel.: +420 314 314 350,  email: info@terasovepodlozky.cz

Z našich realizací nebo od našich zákazníků: